Bostancı Evden Eve Nakliyat

Neden? Bostancı Evden Eve Nakliyat

Bostancı Evden Eve Nakliyat olarak siz değerli müşterilere kaliteli hizmet vermekteyiz. Bostancı Ev Taşıma nın yanı sıra eşya depolama, ofis taşıma, parça eşya taşıma, antika taşıma, piyano taşıma, hastane taşıma, şirket taşıma, zati eşya taşıma, villa taşıma gibi hizmetlerde vermekteyiz. Kurumsal Taşıma nın tek adresi olan Ulusoy Nakliyat Bostancı Nakliyat Firmaları arasında profesyonel bir firma olmuştur. Bostancı ve çevresinde Nakliyat Hizmetini paketli ve sigortalı vermekteyiz. Müşterileri tarafından yakın takip edilen Ulusoy Nakliyat 1974 ten günümüze Türkiye’ nin her yerinde hizmet vermektedir.

Bostancı evden eve nakliyat
          Bostancı Evden Eve Nakliyat

Bostancı Nakliyat Firmaları

Bostancı Nakliyat firması olarak Ulusoy Evden Eve sizlere paketli hizmet vermektedir. Bütün eşyalarınızı özenle paketler. Eşyalarınızın ambalajı oda oda sırasıyla ve paketleme kuralına uygun yapılır. Taşınma ekibimiz evinize yada iş yerinize geldiklerinde herkes kendi ilgi alanındaki odalara girer ve paketleme işlemi başlar. Tüm eşyalar için battaniye ile paketleme yapılmaz. Kirli tozlu battaniye dönemi kapanmıştır. Baloncuklu Naylonlar ile bütün eşyalarınız paketlenir. Tüm montaj ve demontaj işlemleriniz eğitimli ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Bostancı Ev Taşımacılık ekibimiz evinize yada iş yerinize geldiklerinde herkes kendi ilgi alanındaki odalara girer ve paketleme işlemi başlar. Askılı elbiseler için yarım insan boyunda askılı koliler kullanılır. Avize ve perde söküm işlemleri yapılır. Tüm eşyalar paketlendikten sonra araç yükleme işlemi başlar. Aracımız istif kurallarına göre yüklenir. Böylelikle hasar oranı azaltılır.

Bostancı Asansörlü Nakliyat Firması

Teslimat adresinde aynı kurumsal taşınma sistemi uygulanır. Evin içerisine bütün ekip girmez. Herkes yükleme adresinde olduğu gibi ilgi alanlarında çalışır. Eşyalarınız oda oda yerleştirilir. Bütün mobilya montajı ustamız tarafından yapılır. Karton kutularınız oda oda bırakılır. Eşyalarınızın teslimatı özenle ve güvenle yapılır.

Bostancı nakliyat firmaları
                      Bostancı Nakliyat

Bostancı Ofis Taşımacılığı

Bostancı Evden Eve Nakliye olarak ofisinizi, şirketinizi yada holding merkezinizi kurumsal bir şekilde taşıyoruz. Bostancı ofis taşıma ve Bostancı şirket taşıma hizmetleri adı altında 7/24 yanınızdayız. Ofis taşıma işlemleriniz bir program dahilinde gerekirse taşınma öncesinde etüt çalışması ile gösterilerek yapılır.

Bostancı Şehirler arası Nakliyat

Bostancı Nakliyat olarak nakliyat hizmetlerinde geniş taşıma profilimiz mevcuttur. Bostancı şehirler arası evden eve nakliyat, ofis taşıma gibi hizmetlerde mevcuttur. İster küçük, ister orta, ister büyük boy araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Bostancı evden eve nakliyat hizmeti ile kamyonlarımız kapalı çelik kasa ve içi mobilyalı  dır.

Ulusoy ev taşıma
Bostancı Evden Eve Nakliye

Bostancı Parça Eşya Taşımacılığı

Ulusoy Nakliyat olarak Bostancı semti ve çevresinde her türlü parça eşyalarınızın nakliyatını ister küçük boy ister orta boy araçlarımızla nakliyatını yapmaktayız. Normal evden eve nakliyat gibi parça eşyalarınızı Türkiye’nin Her Yerine nakliyatını yapmaktayız. Bostancı Parç Eşya Taşımacılık için gereken montaj işlemleri ve paketleme işlemlerini uzman ustalarımız ile yapmaktayız.

Araçlarımızın yetki belgelerini e-devlet üzerinden sorgulayabilir ve K-3 yetki belgesine sahip olduklarını görebilirsiniz. K-3  yetki belgesi evden eve nakliyat ve ofis taşıma işi yapan firmalara verilir. Diğer bütün belgeler nakliyat üzerinedir. Yani K-3 yetki belgesi dışındaki araçlar korsan evden eve nakliyat yapmaktadır.