Eşya Depolama Hizmeti

Ulusoy Eşya Depolama sistemin başlaması müşteri temsilcilerimiz ile ön talep yada hizmet satın almanız ile başlar. Depolanan eşyalarınızı web sitemiz üzerinden metreküp (m3) hesabı çıkartarak eşyaların kaplayacağı alanı ve teknik özellikler esas alınarak depo alanı ayrılmaktadır.

Müşteri temsilcileri ile yapacağınız görüşmelerden temsilcilerimiz sizlere eşya depolaması konusunda bilgi verir. Sistemiz her türden eşyası depo alanı verilmektedir, fakat depolanacak eşyaların tehlikesi olmaması durumunda depolama yapılmaktadır. Depolanan bütün eşyaların listesi çıkartılıp müşteri/firma teslim tutanağı ile eşyalar depolaması yapılmaktadır. Uzman ekiplerimiz tarafından alınmış olan bütün eşyalar etiket, paketlenmesi ve paket içerisinde neler olduğu not alınarak paket üstüne belirtilir. Tüm depolama alanlarımız kapalı sistemde olup müşterin isteğine uygun kilitleme (şifreli yada Anahtarlı) sistemi yapılmaktadır.

Ulusoy depo ile depolanan bütün eşyaların sigortalı olup tüm maddi zararları karşılamaktadır.Depolama alanlarımız rutubet, elektrik, su, doğal gaz, vb. bütün zararlı etkenlere karşı korumalıdır. Depo alanlarımız 7 gün 24 saat güvenlik olup eş zamanlı güvenlik kameraları ile kontrol edilmektedir. Ülkemizde eşya depolamada en kaliteli sistemlerine sahip, Artı Depolama eşyalarınızı güvenliğini ve hijyenik koşullarda depolama yapmaktadır. Sizde fazla eşyalarınızı Artı boyutlarındaki odalarımızı ve sandıkları seçerek fazla eşyalarınızı depolama alanlarında aylık olarak depolama yaptırabilirsiniz. Artı eşya depolamanın kuruluş amaçlarında daha rahat yaşam alanları oluştura maddi ve manevi değeri olan eşyaların ekonomik fiyatlar ile güvenli koşullarda depolama hizmeti vermektedir.