Kiralık Konteyner
                                              Konteyner Kiralama

 

          İstanbul Konteyner Kiralama
   İstanbul Konteyner Kiralama Şirketi

Kiralık Konteyner

Ulusoy Nakliyat olarak 2015 yılından günümüze Ulusoy konteyner kiralama ile birçok firmanın ve şahısın beğenisini kazanmaktayız. Ulusoy Kiralık konteyner ürünleri ile kısa veya uzun vadede konteyner ihtiyacı olan müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm üretmekteyiz. Dilerseniz şantiyeniz için ofis, yatakhane, yemekhane ve depo konteynerleri, kiralamaktayız. 7×3 ebatlarda ISO belgeli konteynerleri kiralama hizmeti vermekteyiz…

Eşya Depolama için Kiralık Konteyner

Kiralık konteyner Eşya Depolama için çok kullanışlıdır. Öncelikle eşya kapasitesi belirlenir. Daha sonra konteyner yeriniz varsa nakliyesi yapılarak istediğiniz yere getirilir. Yeriniz konteyner için müsait değilse konteyner şirketimizin güvenlikli depolarından birine götürülür. Konteyner da Depolanacak eşyalarınız bir gün öncesinde uzman ekibimiz tarafından paketlenir. Paketlemede mobilya, beyaz eşya ve koltuklarınız için baloncuklu naylonlar kullanılır. Kırılacak cam grubu eşyalarınız kağıtlara sarılarak karton kutulara konulur. Bütün eşyalar etiketlenir. Eşyalarınız İstediğiniz sürede konteyner da kiralanır. Uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kiralık Konteyner Şirketi

Ofis, şantiye, yatakhane, yemekhane ve depolama için konteyner ihtiyaçlarınıza özel 2.el ve sıfır ürünlerimizden Türkiye’nin her yerine kiralama hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Konteyner Kiralama Firması

Ulusoy Nakliyat Konteyner stoklarında daima yer alan onlarca 2.el konteyner arasından size uygun olanı dilediğiniz sürece kiralayabilirsiniz. Eğer stoklarımızda olmayan bir konteyner kiralamaya ihtiyacınız varsa, üzülmeyin, sizler için sıfırdan imal ettirip konteyner kiralama ihtiyacınıza çözüm üretiyoruz. Konteyner kiralama aynı zamanda depolama içinde kullanılmaktadır.

Eşya Depolama da lider firma olan Ulusoy Nakliyat Konteyner kiralama yaparak eşyalarınız istediğiniz yerde konteyner içerisinde muhafaza edilir.

Cazip fiyatlarda konteyner kiralama için Türkiye’nin Her Yerinde 0850 227 5 227 numaralı çağrı merkezinden firmamıza ulaşabilir, hemen konteyner kiralama yapabilirsiniz.