FİRMAMIZ HAKKINDA

Ulusoy nakliyat Türkiye genelinde evden eve nakliyat hizmeti veren dinamik ve yenilikçi bir firmadır. Uzman yöneticileri ve deneyimli elemanları ile hizmet veren firmamızın amacı çağdaş standartlarda, güler yüzlü ve güvenli nakliyat hizmetini en ekonomik biçimde sunabilmektir. Evden eve nakliyat sektöründe gerekli standartların bulunmadığı ülkemizde, ULUSOY olarak bilgi ve tecrübemizi yenilikçi fikir ve gelişmeler ile beraber harmanlayarak oluşturmuş olduğumuz standartlar doğrultusunda hizmet veririz.

Referanslarımız ve müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli husustur. Bugün hala da hem kurumsal hem de şahıs olarak müşterilerimiz ile kalıcı olan ilişkilerimiz bulunmaktadır ve biz ULUSOY olarak bundan onur duymaktayız.

Araçlarımız ve ofislerimiz öz mallarımızdır. Kesinlikle taşeron kullanmayız. Bizim için “Her taşıma kendi taşımamızdır”. İstanbul merkezli firmamız bütün Türkiye’de nakliyat hizmeti sunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden bize  0850 227 5 227 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Yetki ve Marka Tescil Belgemiz

Şirketimiz Karayolu taşımacılık Yönetmeliği gereği alınması zorunlu belgelerden K-3 yurt içi ev ve büro eşyası taşımacılığı yetki belgesine sahiptir. Nakliyat yetki belgesi olmaksızın faaliyete izin verilmeyeceği gibi, yetki belgesiz firmalar ile taşıma işlerini yaptıranlar,mağduriyetleri halinde Ulaştırma Bakanlığından hiçbir hak talep edemezler.