Nakliyat Firması

Günümüzde temiz ve güvenilir bir nakliyat firması bulmak çok zor bir hal almıştır. Ev Taşımanın yanı sıra bütün nakliyat hizmetlerinde faaliyet veren Ulusoy Nakliyat Firması sizlere kurumsal bir anlayışla yaklaşmaktadır. “Her yere zamanında” sloganı ile 7/24 yanınızdayız.

Nakliyat Firması
Ulusoy Nakliyat Evden Eve Taşımacılık

Ulusoy Nakliyat Firması

Taşımacılık sektörünün duayen firması Ulusoy Nakliyat Firması olarak ekibimiz öncelikle nakliyat a konu olacak ev eşyası, ofis eşyası yada malzemenin nasıl, ne zaman ve hangi şartlarda taşınmasını hesaplar. Uzaman personellerimiz sizlere uygun maliyetlerle Nakliyat hesaplaması yapar. Taşınma maliyeti çıkan emtia nın taşınmada kullanılacak araç ebatı, personel sayısı ve paketleme malzeme miktarı belirlenir. Taşınma günü Nakliyat Firması olan Ulusoy Nakliyat Evden Eve Taşımacılık personelleri ile güler yüzlü bir şekilde nakliyat hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat hizmeti çok uzmanlık gerektiren bir iştir. Bir kamyonu ve üç/beş bidonu olan “ben nakliyatçıyım” dediği sektör olmuştur. Oysaki Nakliyat Firması filosunda her ölçüde araç bulunduran, ekibi devamlı çalıştığı personelleri olan ve ayrıca paketleme malzemesini en kaliteli kullanan firmalardır. Evden Eve Nakliyat Firması bu kriterlerde olması gerekmektedir. bu gibi firmaların dışındakiler evden eve nakliyat hizmetine zarar veren şahıs firmalarıdır. Nakliyat firması, nakliyat hizmeti ni en üst düzeyde vermesi gerekmektedir.

Nakliyat Firması Paketleme

Nakliyat Firması olarak paketleme malzememiz birinci sınıf malzemelerdir. Eşyalarınızın paketlemesi uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Uzman ekibimiz montaj ve demonte işlemleri özenle yaparak eşyaları paketler. Bütün mobilya, koltuk ve beyaz eşyalarınız özel ambalaj malzemeleri ile paketlenmektedir. Dolap montajı ve beyaz eşya montajınız özenle yapılmaktadır.

              İstanbul Nakliyat Firması

Şehirler Arası Nakliyat Firması

Ulusoy Nakliyat Firması Şehir içi taşımacılık hizmeti dışında şehirlerarası nakliyat hizmeti de vermektedir. Şehirlerarası nakliyat hizmeti şehir içi nakliyat hizmeti gibi öncelikle eksper sürecinden geçmektedir. Maliyet hesaplamasından sonra yolculuk süresi belirlenir. Yolculuk süresi belirlendikten sonra nakliyat hizmetiniz başlamaktadır. Eşyalarınız uzman ekibimiz tarafından paketlenerek nakliyat kamyonuna yüklenir. Belirtilen gün ve saatte nakliyat kamyonu  teslimat adresinde olmaktadır. Nakliyat firması ekibi tarafından eşyalarınız eksiksiz bir şekilde teslim edilmektedir.

Ulusoy Nakliyat Firmasına Türkiye’nin Her Yerinden 0850 227 5 227 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi yetkili arkadaşlarımız Nakliyat firması konusundaki bütün şartları size ayrıntılı bir şekilde anlatacaktır.

 

Ulusoy Nakliyat Evden Eve Taşımacılık