Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul evden eve nakliyat olarak Ulusoy Nakliyat hizmetlerinden bir tanesi de parça eşya taşımacılığı dır. Parça eşya taşımacılığı iki şekilde yapılmaktadır. Şehir içi parça eşya taşıma ve şehirler arası parça eşya taşıma dır. Nakliyat firmaları ve müşterileri tarafından takip edilen bir firma olan Ulusoy Nakliyat sizlere 7/24 kaliteli profesyonel ve kurumsal bir hizmet vermektedir.

İstanbul Parsiyel eşya taşıma
Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma normal komple bir evden eve nakliyat ya da bir ofis taşıma gibi değildir. Daha önceden Nakliyat firmasına belirttiğiniz eşyalarınızı kapınıza gelerek profesyonel bir çalışma ile paketlemesi yapılır. parça eşya içerisinde montaj yapılması gerekiyorsa Bunlar yapılır. Gidecek olan eşyalar araca yüklenir ve teslimat adresine doğru yola çıkılır.

Parça eşya taşımacılığı büyük evden eve nakliyat kamyonları ile yapılmamaktadır. Bu tip Nakliyat hizmetleri küçük ya da orta ölçekli araçlar ile yapılmaktadır.

Parça eşya taşımacılığı ister şehir içi parça taşımacılığı olsun ister şehirler arası parça eşya taşımacılığı olsun eşyalarınız sigorta kapsamında taşınmaktadır.

Parça eşya taşımacılığı, parsiyel eşya taşıma ya da zati eşya taşımacılığı diye de adlandırılmaktadır.

Şehirler arası parça eşya taşımacılığı küçük ya da orta ölçekli Nakliyat kamyonları ile adresinizden alınır. Daha sonra ilden ile sevkiyat yapacak Nakliyat kamyonuna yüklemesi yapılır. Şehirler arası parsiyel eşya taşıma yapan Nakliyat kamyonu ile direkt teslimat adresine teslim edilir.

İstanbul Parsiyel eşya taşıma
Parsiyel Eşya Taşımacılığı

Şehirler arası Parça Eşya Taşıma

Şehirler arası parça eşya taşımacılığı teslimat adresinizden alınırken yapılması gereken montaj işlemleri varsa bunlar yapılır beyaz eşya sökümü varsa bunlar da yapılır. Bütün eşyalarınızın paketleme işlemleri tamamen uzman personelimiz e aittir. Teslimat adresinde aynı şekilde eşyalarınız eviniz ya da ofisiniz de gösterdiğiniz oda ve köşeye kadar yerleştirilir. montaj işlemi varsa montaj işlemleri özenle yapılmaktadır.

Şehirler arası parsiyel eşya taşımacılığı emtia Nakliyat sigortası ile yapılmaktadır. Eşyalarınız kaza ve Yangına karşı mutlaka sigorta kapsamındadır.

Ulusoy Nakliyat olarak parça eşya taşımacılığı parsiyel eşya taşımacılığı zati eşya taşımacılığı gibi hizmetler uzman ekip tarafından kendi araçlarımız ile yapılmaktadır. Kendi araçlarımızın dışında hiçbir şekilde başka bir nakliyat firması ile eşyalarınız taşınmamaktadır. Daha önceki blok ve yazılarımızda da belirttiğimiz gibi Ulusoy Nakliyat ailesi olarak müşterilerimiz mağduriyet yaşamasın diye komisyon nakliyeciliği ne tamamen karşıyız. Tüm nakliyat bölgelerimizde ve tüm Nakliyat hizmetlerimizde tamamen kendi araçlarımız ve tamamen kendi personellerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Parça eşya taşıma ve parsiyel eşya taşımacılığı gibi hizmetlerimiz ile tüm bilgilere http://www.ulusoyevdenevenakliyat.com adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’nin her yerinde hizmet veren firmamıza 0850 227 5 227 numaralı Çağrı merkezimizden ulaşabilir fiyat alabilir ve ücretsiz Exper talep edebilirsiniz.

İstanbul parça eşya taşımacılığı