Şişli Evden Eve Nakliyat

Ulusoy Nakliyat olarak Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Şişli bölgesinde de Şişli evden eve nakliyat olarak hizmet vermekteyiz. Şişli Nakliyat olarak amacımız müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak ev taşıma ofis taşıma eşya depolama gibi hizmetlerde başarılı olabilmektir. İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında Lider konumda olan Ulusoy Nakliyat sizlere her daim kurumsal taşımacılık hizmeti ve profesyonel taşımacılık hizmeti vermektedir.

Şişli nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli evden eve nakliyat firmaları

Şişli evden eve nakliyat hizmeti olarak eşyalarınız her zaman olduğu gibi özenle paketlenir ve güvenle taşınır. Bütün eşyalarınız baloncuklu naylonlar ile Tek Tek paketlenir. Kırılacak eşyalarınız kağıtlara sarıldıktan sonra karton kutulara yerleştirilir ve üzerine mutlaka Hangi odaya aitse yazılır. Bu etiketleme sistemi sadece kırılacak kolilerinde değil bütün kolilerde uygulanır. Askılı giysileriniz askılı kutular ile taşınmaktadır. Bütün eşyalarınız özenle paketlendikten sonra Nakliyat kamyonunda istiflenir.

Teslimat adresinde evden eve nakliyat sistemine uygun bir eşya yerleştirme yapılır. Eşyalarınız oda oda yerleştikten sonra mobilyalarınızın montaj işlemleri yapılır. Ayrıca beyaz eşyalarınızın yeri varsa anında kurulum işlemleri de yapılmaktadır.

                 Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli ofis taşımacılığı

Şişli bölgesinde evden eve nakliyat hizmetinin dışında ofis taşımacılığı ya da şirket taşımacılığı hizmeti de vermekteyiz. Ofis taşımacılığı hizmetimiz ekspertiz arkadaşın ofisinizi gördükten sonra giderseniz etüt çalışması yapılarak başlamaktadır. Etüt çalışmasından sonra paketleme günü tamamen kendi ekibimiz olan personellerimiz ofisimize gelerek bütün Mobilya’nın montaj işleminden sonra tek tek paketler. Paketleme esnasında dikkat edilmesi gereken kurallardan bir tanesi de montaj işlemlerinde ki vidalama aparatlarıdır. Vidalama aparatları sökülen parçaların üzerine yapıştırılır. Paketleme işi bittikten sonra ürünlerin üzerine etiketleme yapılarak departman departman ve bölüm bölüm ayrılır. taşınma günü eşyalarınız aracımıza yüklendikten sonra fişini tarafına doğru yola çıkılır.

Şişli Nakliyat Firmaları
Şişli Ev Taşımacılığı

Şişli ofis taşıma olarak aracımız teslimat adresine vardığında bizim için önemli olan neyin nereye konulacağını bilen bir kişinin olması yeterlidir. Tüm eşyalarınız ayrı ayrı bölümlere konulduktan sonra paketler açılır ve montalama işlemleri başlar.

Şişli ofis taşımacılığında Önemli olan unsurlardan bir tanesi de Şişli arşiv taşımacılığıdır. Şirketinizde bulunan arşivdeki tüm dosyalarınız özenle bölüm bölüm ve departman departman ayrılarak karton kutulara konulur. Etiketleme işlemi yapılarak teslimat adresinde herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.

Şişli şehirler arası nakliyat

Ulusoy Nakliyat yılların vermiş olduğu deneyimi ile tüm bilgi birikimini nakliye sektörüne vermiştir. Nakliyecilik basit olmamakla beraber gerek parsiyel taşıma da gerek komple taşımada firmalara kurumsal kimliğini belirtmiştir. Türkiye’nin her yerinde hizmet veren firmamız Şişli’de bölgesinde şehirler arası evden eve nakliyat ya da şehirler arası nakliyat hizmeti de vermektedir.

Ulusoy Evden Eve Nakliyat
Ulusoy Nakliyat

Şehirler arası nakliyat hizmetimiz İki gün sonra yapılmaktadır. Birincisi şehirler arası evden eve nakliyat İkincisi ise şehirler arası parça eşya taşımacılığıdır.

Dilerseniz Yazlığınız a göndermek istediğiniz eşyalarınızı Dilerseniz taşınacak olan evinizin komple bütün eşyasını Şişli şehirler arası nakliyat hizmeti adı altında firmamıza yaptırabilirsiniz.

Şişli Nakliyat ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için ve ayrıca Nakliyat hizmetinden yararlanmak için Türkiye’nin her yerinden 0850 227 5 227 numaralı Çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Şişli nakliyat firması