Ulusoy Ev Eşyası Depolama

Ulusoy Eşya Depolama sistemin başlaması müşteri temsilcilerimiz ile ön talep ya da hizmet satın almanız ile başlar. Depolanan eşyalarınızı web sitemiz üzerinden metreküp (m3) hesabı çıkartarak eşyaların kaplayacağı alanı ve teknik özellikler esas alınarak depo alanı ayrılmaktadır.

Ulusoy Eşya Depolama Firması
Ulusoy Eşya Depolama

Müşteri temsilcileri ile yapacağınız görüşmelerden temsilcilerimiz sizlere eşya depolaması konusunda bilgi verir. Depolanacak eşyaların tehlikesi olmaması durumunda depolama yapılmaktadır. Depolanan bütün eşyaların listesi çıkartılıp müşteri/firma teslim tutanağı ile eşyaların depolaması yapılmaktadır. Uzman ekiplerimiz tarafından alınmış olan bütün eşyalar etiket, paketlenmesi ve paket içerisinde neler olduğu not alınarak paket üstüne belirtilir. Tüm depolama alanlarımız kapalı sistemde olup müşterin isteğine uygun kilitleme sistemi yapılmaktadır.

Eşya Depolama Firmaları

Eşya depolama firmaları arasında lider olan Ulusoy Nakliyat ile farkı yaşayın. Ulusoy eşya depolama ile depolanan bütün eşyaların sigortalı olup tüm maddi zararları karşılamaktadır. Depolama alanlarımız rutubet, elektrik, su, doğal gaz, vb. bütün zararlı etkenlere karşı korumalıdır. Depo alanlarımız 7 gün 24 saat güvenli olup eş zamanlı güvenlik kameraları ile kontrol edilmektedir. Ülkemizde eşya depolamada en kaliteli sistemlerine sahip, Artı Depolama eşyalarınızı güvenliğini ve hijyenik koşullarda depolama yapmaktadır. Sizde fazla eşyalarınızı Artı boyutlarındaki odalarımızı ve sandıkları seçerek fazla eşyalarınızı depolama alanlarında aylık olarak depolama yaptırabilirsiniz. Artı eşya depolamanın kuruluş amaçlarında daha rahat yaşam alanları oluştura maddi ve manevi değeri olan eşyaların ekonomik fiyatlar ile güvenli koşullarda depolama hizmeti vermektedir.

Arşiv Depolama
Ev Eşyası Depolama

Atmaya kıyamadığınız fakat yer kaplayan eşyalarınız için ideal çözüm profesyonel Ulusoy kalitesi ile sunduğumuz ev ve ofis depolama hizmetimiz.

Eşyalarınızı Ulusoy Nakliyat’ ın güvenli tesislerinde, belirlediğiniz süreler için sigortalı olarak depoluyoruz. Eşyalarınızı istediğiniz zaman evinizden veya iş yerinizden alıp, sözleşme süresi sonunda tekrar eviniz veya iş yerinize teslim ediyoruz.

Daha küçük bir eve taşınanlar, Evinde tamirat veya tadilat yapanlar, Geçici süreliğine bulunduğu şehirden taşınanlar, Şirketlerinin biriken evraklarını depolamak isteyenler, Atamadıkları fakat yer kaplayan eşyalarını saklamak isteyenler hemen arayın.

Ev Eşyası Depolama Paketleme

Bu hizmetimiz için minimum sözleşme süresi 1 ay olup, lütfen fiyatlar ve randevu almak için bizimle bağlantıya geçiniz.

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama eşyalarınızın hacimlerinin ve niteliklerinin hesaplanarak size iş yaptıracağınız firma tarafından depolama alanı ayrılmasıdır. Özellikle ahşap depolama alanları tercih edilir ki eşyalarınızın havasızlıktan nemlenmesi önlenir. Özenle paketlenen eşyalarınıza da sigorta yaptırılır. Böylece eşyalarınız hiçbir hasara uğramadan korunur ve istenmeyen durumlarda eşyalarınızın sigortasından yararlanırsınız. Kilitli sistemlerle eşyalarınızın güvenliği sağlanır. Güvenlik kameraları sayesinde ise eşyalarınız takip edilir.

Ev Eşyası Depolama
İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Ev Eşyası Depolama

Öncelikle eşya depolama, size nakit ve zaman yönünden tasarruf sağlar. Evinizden alınan eşyalar sizin istediğiniz zamana kadar uygun fiyatlarla depolanır. Ve istediğiniz zaman belirttiğiniz adresinize getirilerek uzman ekipler tarafından eşyalarınızın kurulumu sağlanır. Çok fazla eşyanızın olması ya da çok küçük eşyalarınızın olması fark etmez. Depo alanları konteynırlar şeklinde farklı boyutlarda ihtiyacınıza yönelik üretilmişlerdir. Manevi değeri yüksek olan ancak evinizde koymaya yer bulamadığınız eşyalarınızı da ucuz fiyatlara depolayabilirsiniz. Böylece hem evinizdeki kalabalıktan kurtulursunuz hem de saklamak istediğiniz eşyanıza zarar gelmeden depolanır. Depolama işlemi ev kiraları düşünüldüğünde size maddi yönden de çok büyük kazançlar sağlayacaktır. Evde çalınma riskine karşı depolarda böyle bir risk söz konusu değildir. Tüm eşyalarınız listelenerek muhafaza edilir.