Ulusoy Nakliyat Evden Eve Taşımacılık

Ulusoy Nakliyat Evden Eve Taşımacılık firması uzman kadro hızlı güvenli taşıma stresi olmadan keyifli bir evden eve nakliyat hizmeti veren tek firmadır diyebiliriz. Ulusoy Nakliyat Evden Eve Taşımacılık hizmeti alındığında taşınma işlemlerini A’ dan Z’ ye firmamız üstlenir. Bütün mobilyalarınız beyaz eşyalarınız ve avize gibi eşyalarınızın tek tek söküm işlemleri yapılır. Bütün eşyalarınız özenle paketlendikten sonra Nakliyat kamyonla yüklenir. Daha sonra Nakliyat kamyonla yüklenen tüm eşyalarınız teslimat adresinde aynı şekilde montajları ve kurulumları yapılır. Ulusoy Nakliyat olarak firmamız komisyon karşılığı başka bir firmalarla çalışmamaktadır. Tüm araçlarımız kendi araçlarımız ve personeller kendi personellerimiz dir.

Sigortalı Ev Taşımacılığı

Ulusoy Nakliyat Evden Eve Taşımacılık olarak Öncelikle Çağrı merkezimize gelen müşterilerimize Birkaç soru yönlendir dikten sonra Ortalama fiyat verilir. Net fiyat bir Eksper çalışması yapıldıktan sonra verilir. Uygun saatte ne zamanda taşınacak olan eşyaların bir eksper raporu çıkartılır. Bu rapora istinaden taşınacak olan eşya için kullanılacak araç sayısı, araç ebatı, personel sayısı, malzeme cinsi, malzeme miktarı, Ulusoy Nakliyat taşınma Bedeli ve en önemlisi sigorta değeri belirlenir.

Ulusoy Nakliyat Evden Eve Taşımacılık

Kırılacak eşya ve mutfak malzemeleri: hijyenik koşullar altında evinizde bulunan bütün küçük eşyalarınız karton kutulara yerleştirilir ve üzeri mutlaka yazılır. Paketleme işlemi için hiçbir şekilde gazete kağıdı kullanılmamaktadır. Bütün kırılacak eşyalarımız için beyaz kağıt dediğimiz esmer sülfit kağıtlar kullanılmaktadır. Bu kağıtlar daha önce hiçbir şekilde başka bir üründe ve başka hiçbir yerde kullanılmamaktadır.

Ulusoy Nakliyat Evden Eve Taşımacılık
Ulusoy Nakliyat Evden Eve Taşımacılık

Özel mobilyalar: daha öncesinde gerekli tüm eğitimleri alan Mobilya ustamız tarafından söküm işlemi yapılan bütün mobilyalarınız özenle Tek Tek ambalajlanır. Teslimat adresinde bu montajı yapılması gereken mobilyalarınız sizin göstermiş olduğunuz oda ve köşeye özenle kurulur. Montaj işlemlerinde tüm mobilyalarınız kurulduktan sonra gerekli bütün kontroller ustamız tarafından yapılır ve size teslim edilir. Mobilyaların paketlenmesinde kullanılan çift kat baloncuklu naylonlar ve köşebentler gibi ambalaj malzemeleri kullanılır. Kesinlikle araçlarımızda kirli tozlu olan battaniyeler bulunmamaktadır.

Askılı elbiseleriniz: askılı tüm kıyafetleriniz hiçbir şekilde katlanmadan ütüsü kırışmadan düzenli olarak yarım insan boyundaki askılı dolaplarımız ile ya da askılı kutularımız ile taşınmaktadır. Böylelikle askılı kıyafetleriniz temiz ve hijyen bir ortamda taşınır.

Ulusoy Asansörlü Nakliyat Firması

Koltuklar ve diğer eşyalar: evinizde ya da ofisinizde deri koltuk varsa eğer bunlara hiçbir şekilde ip bağlama uygulanmamaktadır. Bazı profesyonel olmayan firmalar eşyayı paketlendikten sonra bunun gibi ince ayrıntıya dikkat etmeden Nakliyat hizmeti vermektedir. Ulusoy Nakliyat Evden Eve Taşımacılık olarak bütün personellerimiz daha önce de belirttiğimiz gibi kendi personellerimiz dir. Ulusoy Nakliyat Evden Eve Taşımacılık personelleri sıkı bir eğitime tabi oldukları için bu ve bunun gibi eşyaları özenle paketler ve gerekli tüm işlemleri sağlıklı bir biçimde yapmaktadır. Gerek koltuklarımız gerek yattığımız yataklarımız hijyen açısından çok önemlidir. Ulusoy Nakliyat Evden Eve Taşımacılık olarak Nakliyat hizmetindeki hijyen unsuruna çok önem vermekteyiz.

Ev Eşyası Depolama
Ulusoy Eşya Depolama Firması

Elektronik eşyalar: bazen yanlış ambalajlama, yanlış taşıma yada yanlış İstifleme kurallarından dolayı elektronik eşyalar dediğimiz hassas eşyalar hasar görmektedir. Ulusoy Nakliyat Evden Eve Taşımacılık olarak Örneğin lap top bilgisayarlarınızı hiçbir şekilde karton Kutularda taşımaktayız. Paketleme işlemlerinde Elektronik eşyalarınızın ambalaj malzemesi de buna duyarlı olması gerekmektedir. Ulusoy Nakliyat Evden Eve Taşımacılık ın özenle paketler güvenle taşır sloganı Görüldüğü üzere tüm Nakliyat işlemlerinde geçmektedir.

                     Ulusoy Nakliyat

Ulusoy Nakliyat Evden Eve Kurumsal Taşıma

Türkiye’nin her yerinde profesyonel nakliyat ve kurumsal Nakliyat hizmeti veren Ulusoy Nakliyat Evden Eve Taşımacılık kurulduğu günden bugüne sizlere Taşımacılık ve Nakliyat hizmeti vermektedir. Ulusoy Nakliyat ev taşıma ve Ofis taşıma sektöründe geniş araç filosu uzman kadroya sahip olan ve yılların verdiği deneyim ile birleştirerek Nakliyat alanında Lider Taşımacılık firması olarak ilerlemiştir. Ulusoy Nakliyat ın bu eşsiz hizmetinden Sizlerde faydalanabilir ve sorunsuz stressiz bir Nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Evden eve nakliyat hizmeti günümüz Türkiye’sinde kurumsal olmaktan çıkmış bir kamyonu üç beş tane bidonu olan ve sağdan soldan eleman toplayan firmalar ile yapılmaya başlanmıştır. Oysaki her defasında profesyonel kurumsal gibi terimler kullanmaktayız. Ulusoy Nakliyat Evden Eve Taşımacılık olarak Bizler Nakliyat sektöründeki boşluğu görüp tamamen kurumsal profesyonel ve müşterilerine hizmet için cevap verebilen bir firma kurma isteği ile sektöre girdik.

Şehirler arası Parça Eşya Taşıma
Ulusoy Nakliyat Evden Eve Taşımacılık

Profesyonel ev taşımacılığında her zaman sigortalı hizmet sunan Ulusoy Nakliyat Türkiye’nin en önemli sigorta şirketiyle anlaşarak emtia Nakliyat sigorta işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ulusoy Nakliyat Evden Eve Taşıma özellikle sigorta hizmetlerinde tüm eşyalarınızı detaylı bir şekilde sigortalı olarak ilerleyen süreçlerde oluşabilecek kazalara karşı sigorta hizmetini devreye sokacaktır. Müşterilerimizin bütün Nakliyat hizmetleri Ulusoy Nakliyat ile kontrol altına alınmıştır.

Ev taşıma ya da şirket taşımacılığı işlerinizi gözünüzde fazla büyütmenin bir anlamı yok. Çünkü Ulusoy Nakliyat Evden Eve Taşımacılık hem paketleme yapmaktadır hem de eşyanızı güvenle taşınmasını gerçekleştirmektedir.

Ulusoy Nakliyat Ofis Taşıma 

Ulusoy Nakliyat ofis taşıma işlemleri Hızlı güvenilir ve sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Uzman ekibimiz tarafından ofisiniz ya da şirketiniz ziyaret edilmektedir. Klasik bir keşif yapıldıktan sonra eksper raporu çıkartılır. Çıkan bu rapor sonucuna göre taşınmada çalışacak personel sayısı araç ebatı araç sayısı malzeme miktarı ve cinsi ve en önemlisi Tabii ki sigorta değeri belirlemektedir.

Ulusoy Ofis Taşımacılığı

Ofis nakliyesinde en önemli unsur paketlenen ürünlerin üzerine hangi departmandan alındığı ve kime ait olduğu bilgisinin doğru ve eksiksiz bir şekilde yazılmasıdır. Böylelikle teslimat adresinde araçtan indirilen eşyalarınız hiçbir şekilde karışmayacak ve ustalarımız tarafından bölüm bölüm kısım kısım yerli yerine konulacaktır.

Ulusoy İş Yeri Taşımacılığı

Paketleme esnasında firmamız tarafından tayin edilen formen elemanlarımız İşin başında ekibimizi bizzat yönlendirmektedir. Eşyalarınızı gören eksper arkadaşımız bu formeni tüm taşınma süresi boyunca bilgilendirir ve bu bilgiler doğrultusunda Formen arkadaşımız Bütün ekibi bizzat kendisi yönlendirir. Aynı şekilde nakliyesi yapılan şirketinde yetkili kişilerin eşyanın başında bulunması durumunda sorunsuz bir taşıma gerçekleştirmekteyiz. Bütün Mobilya sandalye bilgisayarlarınız için özel ambalaj malzemesi kullanmaktayız. Hiçbir şekilde eşyaya zarar veren battaniye gibi ürünler kullanmaktayız. bütün ambalaj malzemelerimiz günümüz şartlarında son teknoloji kullanılmaktadır.

Ofis taşımacılığı ve şirket taşımacılığı için gerekli tüm tedbirler daha öncesinden alınarak taşınma günü mutlaka arşiv malzemelerinin nakliyesi için el arabası bulundurulur. Bununla beraber özel yelek çivili ayakkabı baret personelin güvenlik halatı gibi ürünlere de ihtiyaç varsa Ulusoy Nakliyat tarafından temin edilir.

Büro Taşıma
Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı / şirket taşımacılığı için yapılan paketleme ve Nakliyat hizmeti tamamen kendi kadromuz olup iyi ISG raporlu elemanlarımız ile yapılmaktadır. İş güvenliği ile ilgili tüm gerekli evraklar Ulusoy Nakliyat ın kendi formeni tarafından temini edilir ve size teslimatı gerçekleştirilir.

Ulusoy Eşya Depolama

Ulusoy Nakliyat olarak ev taşıma ofis taşıma parça eşya taşıma ve şehirler arası nakliyat ın dışında eşya depolama hizmeti de vermekteyiz. Ulusoy Nakliyat eşya depolama sistemi başlaması müşteri temsilcilerimiz ile ön talep ya da hizmet satın almanız ile başlamaktadır. Müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşmeden temsilcilerimiz eşya depolama konusu ile ilgili bilgi vermektedir. Eşya depolama sistemimiz ile her türlü eşyalarınız paketlenmektedir. Fakat depolanacak eşyalarınız tehlikesi olmaması durumunda depolama yapılmaktadır.

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama

Eşya depolama için Ürünleriniz özenle paketlenir ve etiketlenmesi yapılmaktadır. Bütün Ürünleriniz Ulusoy Nakliyat tarafından eşyalarınızın teslim alındığı gün belirtilen Formen tarafından tek tek liste halinde imza karşılığında teslim alınır. Formen tarafından teslim alınan eşyalarınız depomuzda istifi yapılarak size mutlaka bir fotoğrafı gönderilir. Ulusoy Nakliyat eşya depolama ile depolanan bütün eşyalarınız sigortalı ve tüm maddi zararları karşılamaktadır. Depolama anılarımız Rutubet elektrik, su, doğalgaz ve benzeri bütün zararlı etkenlere karşı korumalıdır. Ülkemizde eşya depolama da en kaliteli sistemlerine sahip Ulusoy Nakliyat artı depolama eşyalarınızı Güvenliği ve hijyenik koşullarda depolama yapmaktadır. sizde fazla eşyalarınızı artı boyutlarındaki odalarımızı ve sandıkları seçerek eşya depolama alanlarında aylık olarak depolama yapabilirsiniz. Bununla beraber yurt dışına çıkıyorsanız ya da bir seyahate çıkıyorsanız uzun süreli bir şekilde tüm evinizi ya da şirketinizi eşya depolama sistemine dahil edebiliyoruz.

Ev Eşyası Depolama
Ulusoy Eşya Depolama

Eşya taşıma sanki sonu gelmeyecek bir sorun yumağı haline gelmektedir. Kötü bir firmaya denk gelince Keşke bu firma ile taşınma Saydım cümlesi İnsan zihninde canlanmaktadır. Elinizden geldiğince Çevrenizde profesyonel olmayan firmalardan yardım almayın. Daha sonra Pişman olmamak için mutlaka kurumsal kendini bilen ve profesyonel bir firma ile taşımanızı şiddetle önermekteyiz.

Ulusoy Nakliyat Evden Eve Taşımacılık ve Eşya Depolama Hizmeti.