Fabrika Nakliyatı

Fabrika Taşımacılığı ve Kurumsal taşımacılık hizmetlerinin öncü firması olan Ulusoy Nakliyat ile güvenli ve kaliteli iş yeri taşımacılığı. Deneyimli ve eğitimli çalışanlarımız ile fabrikanızın eşyalarını bir yerden öteki yere itinayla ve zarar görmeden bir şekil de nakliye etmek için sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu öncelikle belirtmek isteriz.İş kaybınızı en aza indirmek ve yeni fabrikanızda biran evvel işinize başlamanızı istiyorsanız arayın hemen taşıyalım.

  • Fabrikada bulunan makineler ambalajlanır ve taşınır
  • Ofis içerisindeki mobilyalar ambalajlanır ve taşınır
  • Ofis içerisindeki elektronik malzemeler ambalajlanır ve taşınır.
  • Ağır yükler forklift ile araca yüklenir

Bilgisayar ve benzeri dijital aletler ambalajlanır ve güvenli bir şekil de taşınır Ulusoy Nakliye fabrika nakliyatı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir işletme nakliyatı sunmuştur. İşletme taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü Avrupadan ithal pet graft kağıtlarla ambalaj yapılarak taşınır. Daha sonra işletmenin çalışma bölümleri önemli bir özenle taşınır. Stantlar sökülür Öteki tarafta aynı şekil de kurulur. Stant içerisindeki malzemeler ise toplanır öteki tarafta stant içerisine yerleştirilir. Paletli ürünler ve işletmenin makinaları için ise Ulusoy Nakliyat liftli araçlarla nakliye yapmaktadır.

İşletme Nakliyat Hizmetlerinin Ağırlığını Bilen Bir Şirketiz! İşletme nakliyatı, öteki taşımacılık hizmetlerine benzememektedir. Zaten pek çok nakliye şirketi bu iş geldiğinde uzak dururlar. Çünkü yalnızca amele gücü ile hareket edilip yapılabilecek bir iş değildir. Firmamız ise bu işi rahatlıkla gerçekleştirebilecek bütün şartlara sahiptir. Gereken belgeleri de alarak yasal bir biçim de istemiş olduğunuz taşımacılık hizmetleri gerçekleştirebiliriz. Firmamız İstanbul’un birçok bölgesinde hızlı bir şekilde gelişip fabrikaların kurulması alanda birikim kazanmaya başlamıştır. Bu nedenden şirketimizin günümüze kadar geçen sürede epeyce bir deneyimi olmasından ötürü fabrikanızı taşıtırken şirketimizden ücret teklif de önerilerde alabilirsiniz. Ulusoy nakliye ile çalışmak mecburiyetinde değilsiniz. İşletmemiz daima müşterisi olsun yada olmasın sürekli öneriler ve tavsiyelerde bulunurlar. Daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz 0850 227 5 227’den  detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.